Kinkekomplekt "Nutikas" - Käsitööäädikad Saaremaalt
-20%

Kinkekomplekt "Nutikas"

42.00 33.50

Laost otsas

See kinkekomplekt sisaldab:

 

TOODETE KIRJELDUS:

  • Wösel ingveri-mee-sidruni Shrub  on valmisatud külmpressitud ingveri- ja sidrunimahlast, meest, õunasiidriäädikast ning rosmariinist. Shrub on võimas abimees ajal, mil organism vajab viiruste eest lisakaitset. Toode on kuumutamata, seetõttu säilivad seal vajalikud vitamiinid, minaraalid ja antioksüdandid. Shrub sobib hästi värskendava ja energiat andva alkoholivaba kui ka kraadiga kokteili valmistamiseks. Samuti on Shrubist meediv valmistada soojendav tee või võtta lihtsalt lahjendamata kujul shotina.
    Pudelil on välja toodud retseptisoovitused.
  • SmartCup termostass on keskkonnasõbralik ning valmistatud kõrgekvaliteetsest roostevabast terasest, mis ei lisa joogile kõrval maitseid. Munakujuline termostass on loodud ideaalseks kaaslaseks igapäevaeluks ning reisimiseks. Hoiab kuumad joogid kuumana kuni 6 tundi ning külmad joogid jahedana kuni 6 tundi.
  • Wösel toortatramahedik  on 100% looduslik ja suhkruvaba kuivatatud maiustus, mis on valmistatud päris viljadest. Mahedik ei sisalda kunstlikke värv-, lõhna- ega säilitusaineid. Sisaldab rohkelt kiudaineid ja taimseid flavonoide.
Kategooria:
Scroll to Top