Kinkekomplekt "ANTIOKSÜDANT" - Käsitööäädikad Saaremaalt

Kinkekomplekt "ANTIOKSÜDANT"

42.90

Kinkekomplekt sisaldab:

  • Wösel Mustsõstra-piparmündi Shrub 500ml
  • Wösel Kirsi toortatra Sussikas 22g
  • Korilane toidulisand Silmad & Nägemine 100ml

 

 

  • Wösel Mustsõstra-piparmündi Shrub – Mustsõstra-piparmündi SHRUB on suurepärane joogipõhi, mis sobib hästi nii värskendava ja energiat andva alkoholivaba kui ka kraadiga kokteili valmistamiseks. Samuti on Shrubist meeldiv valmistada soojendav tee või võtta lihtsalt lahjendamata kujul shotina.
    Mustsõstra-piparmündi SHRUB on valmistatud  külmpressitud mahladest (mustsõstra, sidruni, laimi, ingveri, piparmündi), Muhumaa meest ja õunasiidriäädikast. Sutsuke on lisatud ka piparmündi ekstrakti. Toode on kuumutamata, seetõttu säilivad seal vajalikud vitamiinid, mineraalid ja antioksüdandid.
  • Wösel Kirsi-toortatra Sussikas – 100% looduslikud ja ilma lisatud suhkruteta kuivatatud maiustused, mis on valmistatud päris viljadest. Mahedik ei sisalda kunstlikke värv-, lõhna- ega säilitusaineid. Sisaldab rohkelt kiudaineid ja taimseid flavonoide. KOOSTISOSAD: banaan, kirss (32%), õun, dattel, toortatar (10%)Toote säilivus 4 kuud, säilitada toatemperatuuril. Söömiseks valmis.
  • Korilane toidulisand Silmad&NägemineMetsikud mustikad turgutavad tervist nii mitmel moel, et tahaks öelda: liiga hea, et olla tõsi. Nii raku-, labori,- loom- ja inimkatsed on korduvalt tõestanud nende väikeste imemarjade erakordset füüsilist ja vaimset võimekust. Seega tasub mustikaekstrakti kahtlemata oma tervislikku elustiili tervitada.
Kategooria:
Scroll to Top